Dobrý den,
dovolte mi, abych se na Vás obrátila s několika dotazy, které se vztahují k okruhu podporovaných aktivit č.1, konkrétně oblast J. - Profesionalizace státní služby. Rádi bychom vytvořili kurzy a výcvikové semináře zaměřené na vzdělávání organizační složky státu, konkrétně Policie ČR, Odboru dopravní policie, zaměřené na zvyšování znalostí a dovedností v oblasti práce s novými technologiemi a technickými zařízeními při jejich každodenní činnosti.
Chtěla bych se zeptat, jaké konkrétní aktivity jsou podporovány, tj. zda je podporováno:
- Vytvoření zmíněného kurzu a vytvoření vzdělávacích materiálů pro kurz?
- Pilotní ověření kurzu?
- Samotná realizace kurzu po jeho pilotním ověření?
V případě, že ne, prosím o uvedení, jakou formou mají být projekty na vzdělávání řešeny.
Předem Vám velmi děkuji za odpověď.
S pozdravem a přáním hezkého dne
KM
Dobrý den,
nastavení projektu tak, jak zde obecně popsáno je možné, pokud to bude v souladu s popisem dané klíčové aktivity, tj. půjde o zvyšování kvalifikace pracovníků v oblastech souvisejících s oborem jejich působnosti. Zároveň musí být splněna podmínka, že realizací projektu dojde k zefektivnění fungování veřejné správy. Na základě naši e-mailové komunikace Vás rovněž prosím o upřesnění, co máte na mysli pod pilotním ověřením kurzu. Jedná se o implementaci daného kurzu v praxi, nebo odzkoušení 1-2 běhů a jejich vyhodnocení?
Co se týče Vašeho dotazu, jakou formou mají být projekty na vzdělávání řešeny, neexistuje jeden konkrétní vzor projektu na vzdělávání. Nastavení klíčových aktivit musí vždy vycházet z cíle projektu a z konkrétních potřeb žadatele.
S pozdravem
Jana Knížová
Komentáře k otázce