Zpět

Pozvánka na Veletrh dotačních příležitostí a podpory podnikání v Českých Budějovicích

Pozvánka na Veletrh dotačních příležitostí a podpory podnikání v Českých Budějovicích

Dovolujeme si Vás pozvat na Veletrh dotačních příležitostí a podpory podnikání, který se uskuteční dne 21. února 2023 v Českých Budějovicích.

Na akci budeme jako zástupci Operačního programu Zaměstnanost plus prezentovat informace důležité pro předkládání projektů zaměřených na vzdělávání zaměstnanců ve firmách, zavádění age managmentu a diverzitní a flexibilní pracovní kultury do firem
Zazní také informace k výzvě na podporu sociálního podnikání, která se zaměřuje na podporu a rozvoj nových, nebo již existujících sociálních podniků. Tato výzva umožňuje financovat osobní náklady na znevýhodněné zaměstnance i realizační tým, a na menší investiční výdaje potřebné pro provoz podniku a vzdělávání zaměstnanců.
Dále se dozvíte o plánované investiční výzvě na koupi nebo budování infrastruktury pro zařízení péče o děti v rámci Národního plánu obnovy, a to především pro instituce veřejné správy.

Přijďte si pro nové informace o dotacích z Operačního programu Zaměstnanost plus a Národního plánu obnovy, těšíme se na Vás.

Registraci na akci a další informace naleznete v přiloženém PDF.

Trvání akce: 21. 2. 2023  09:00  — 21. 2. 2023  14:00 
Místo konání:
  • Kraj: Jihočeský kraj
  • Město: České Budějovice
  • Ulice: Pražská tř.
  • Číslo popisné: 2306/14
  • Další upřesnění: Clarion Congress Hotel - sál Rožmberk
Organizátor: CZECHINVEST
 
Vytvořeno: 1. 2. 2023
 
Aktualizováno: 1. 2. 2023
 
Určeno pro: Veřejnost, Žadatel