Zpět

Ceny REGIOSTARS 2019

Je Váš OPZ projekt výjimečný a mohl by inspirovat ostatní v Česku i Evropě? Přihlaste se do soutěže REGIOSTARS Awards 2019. Můžete se stát vítězem jako loňský ostravský projekt.

Koncepce bydlení a její pilotní ověření (video vítězného projektu 2018). 

Soutěžit je možné v 5 kategoriích:

  • promoting digital transformation;
  • connecting the green, blue and grey;
  • combatting inequalities and poverty;
  • building climate-resilient cities;
  • modernising health services.

Podrobnosti k soutěži naleznete na stránce https://regiostarsawards.eu, kde je také k dispozici přihlašovací online formulář.

Za jeden operační program může být předloženo pouze 5 projektů, k účasti je nutný souhlas řídicího orgánu. Pokud máte zájem se soutěže účastnit, kontaktujte svého projektového manažera a napište nám na email esf@mpsv.cz do čtvrtka 30. 4. 2019. Upřednostněny budou projekty, které se příhlásí dřív.

Online formulář je v angličtině, vyplnit ho však můžete i v jiném oficiálním jazyce EU, tedy i v češtině až do 9. 5. 2019.

A jaká bude odměna, pokud Váš projekt uspěje? Finalisté budou v červenci pozvání na setkání s komisařem pro regionální politiku a speciální školení do Bruselu a následně na udílení cen, které se uskuteční v říjnu 2019. S vítězi jednotlivých kategorií bude natočeno propagační video.


 
Uveřejněno: 14. 3. 2019
 
Aktualizováno: 29. 3. 2019
 
 
Určeno pro: Příjemce