Zpět

Elektronický formulář žádosti ke 4. výzvě k Opatření 2.1

Obsah:

  • (soubor typu .zip)Benefit GS 2.1
    Soubor ke stažení: Benefit_1.0.zip, velikost: 1.9 MB, poslední změna: 13.07.2006

 

Zde naleznete samoinstalační soubor Elektronického formuláře žádosti o finanční podporu z JPD 3 pro 4. výzvu Opatření 2.1.

Soubor Benefit_MHMP.exe si nejprve uložte do svého počítače a teprve pak spusťte instalaci. Při vyplňování elektronické žádosti postupujte podle pokynů uvedených v Příručce pro žadatele.

Pro ZS a KP je zřízena HOTLINE: Standardně v době 7,30 - 16,30, help_jpd3@tescosw.cz. Okruh dotazů je vymezen na obsluhu a provoz aplikace Benefit. Pro Konečné uživatele je uvedena kontaktní osoba v dokumentu Výzvy. Okruh dotazů může zasahovat jak věcnou tak technickou oblast.

Elektronická žádost Benefit je aplikace, která obsahuje konkrétní a nezaměnitelná data (program, GS, výzva, opatření, cílové skupiny, činnosti, ukazatele, přílohy apod.) a konkrétní kontroly a omezení.

Pokud si instalujete nový Benefit pro jinou výzvu (nebo jiný operační program) je nejvhodnější tento Benefit nainstalovat pod jiným názvem než "Benefit", jak se nabízí při spuštění instalace (doporučujeme při instalaci do názvu vložit např. číslo opatření nebo výzvy, popř. i zkratku programu). Potom určitě nedojde k jejich záměně. Pokud jste si jisti, že již dříve nainstalovaný Benefit nebudete potřebovat a nebo v něm nemáte podanou žádost o projekt, můžete již existující Benefit přeinstalovat novým.