Zpět

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlašuje výzvu v rámci Programu odborného růstu pracovníků – GS PROFESE

Obsah:

 

Vážení žadatelé o podporu z programu Profese,

19. května 2005 byla na webových stránkách www.czechinvest.org, www.mpo.cz a www.esfcr.cz znovu zveřejněna nová verze žádosti (verze 1.4.0.0). Problémy, které v minulosti při vyplňování formuláře žádosti vznikaly, už byly v této nové verzi odstraněny.

Pokud již máte rozpracovanou žádost ve starší verzi, stačí si z uvedených webových stránek stáhnout nový program a v něm soubor s původní žádostí otevřít. Všechna data se vám pak automaticky přetáhnou do nové žádosti. Spuštěnou žádost v nové verzi nezapomeňte znovu uložit, stejně tak je třeba mít uložený soubor s vyplněnou žádostí ve stejném adresáři jako instalační programy žádosti.

V případě, že máte rozpracovanou žádost ve verzi 1.2.0.0 nebo 1.3.0.0 a při vyplňování žádosti se Vám do harmonogramu realizace špatně vygenerovaly klíčové aktivity, při otevření rozpracované žádosti v nové verzi (1.4.0.0) se Vám objeví upozornění, že Vám budou problémové klíčové aktivity smazány. Tímto krokem se Vám žádost "opraví" a můžete bez problémů pokračovat ve vyplňování žádosti.

Od 19. května 2005 bude v regionálních kancelářích CzechInvestu možné předkládat pouze novou verzi žádosti, tj. verzi 1.4.0.0.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.