03_15_031 Budování kapacit a profesionalizace NNO
KLUB
Vyhledávání v klubu
Otázka: Zpracovatel procesního auditu + oprávněnost žadatele
Dobrý den,
máme vybranou organizaci, která by nám zpracovala procesní audit. Domníváme se, že požadavky na zpracovatele splňuje, přesto bychom rádi znali oficiální vyjádření MPSV - je možné konzultovat s MPSV výběr konkrétního zpracovatele?
A ještě pro ujištění k oprávněnosti žadatele - organizacemi působícími v oblasti sociálního začleňování se myslí obecně organizace poskytující jakékoliv sociální služby (služby soc.poradenství, péči i prevence) nebo organizace zaměřené pouze na osoby sociálně znevýhodněné?
Děkuji předem za odpověď,
R. Paličková
Komentáře k otázce
2 Odpovědi
Dobrý den,
děkuji Vám za odpověď, ještě prosím o upřesnění - jsou způsobilým žadatelem také organizace poskytující ambulantní a terénní sociální služby zdravotně znevýhodněným osobám (konkrétně se jedná o děti a mladé lidi s mentálním a kombinovaným postižením a služby osobní asistence, denní stacionář, sociální rehabilitace a navazující fakultativní služby)?
Děkuji za odpověď,
Radka Paličková
Komentáře k odpovědi
Dobrý den,
žadatelé občas konzultují konkrétní zpracovatele (e-mailem), nicméně my jim odpovídáme nikoliv "ano" či "ne", ale doporučujeme se zaměřit na zkušenosti auditora s neziskovým sektorem, příp. jejich jiné konpetence. Doporučujeme se s nimi sejít a prodiskutovat Vaše potřeby. Podmínka výzvy je jediná, a to, aby měla organizace prokazatelné zkušenosti s tvorbou procesních auditů/analýz.
K Vaší druhé otázce - způsobilé jsou oba typy organizací - jak organizace poskytující sociální služby, tak organizace, které sociální službu registrovanou nemají, ale jsou zaměřené na sociálně znevýhodněné osoby.
S pozdravem
Anna Dumont
Dobrý den,
ano, jedná se o způsobilého žadatele.
S pozdravem
Anna Dumont