Zpět

Multimediální výstava o lidech, kterým změnily život projekty ESF

Od 7. září do 18. října 2011 bude postupně v Praze, v Brně a v Ostravě k vidění multimediální výstava Příběhy, která netypickou formou dokumentuje 16 výjimečných projektů OP LZZ. Těšte se na netradiční prostory, netradiční příběhy, skutečné lidi, skutečné životy, skutečné problémy a skutečné dobré, nebo alespoň lepší konce.

Kde nás najdete: 7. až 20. září v Praze ve vestibulu Hlavního nádraží; 21. září až 4. října v Brně před Mahenovým divadlem; 5. až 18. října v Ostravě-Porubě na Hlavní třídě.

Výstava Příběhy mapuje cestu od přímé pomoci potřebným, odkázaným na druhé, po podporu vzdělávání a rozvoje lidí, kteří se o sebe sice dokážou postarat, ale přesto jim projekty OP LZZ mění životy. Evropské peníze přitom pomáhají nejen městům, firmám nebo občanským sdružením, ale i konkrétním lidem s konkrétními problémy.

Na 8 panelech, včetně devátého multimediálního, si budete moci prohlédnout 32 vybraných velkoformátových fotografií Antonína Kapraně s doprovodnými texty Kateřiny Beránkové.

Přijďte se přesvědčit, že strukturální fondy pomáhají nejen v místech, kde se to na první pohled nabízí, ale i tam, kde byste to nečekali, způsobem, jaký byste nečekali. Multimediální výstava vám zprostředkuje pocity těch, kteří se pustili do přípravy projektu a dovedli ho do zdárného konce. Seznámíte se s projekty, které se snaží o změnu, s prací jejich realizátorů a se zkušenostmi jejich účastníků.

Související odkazy:


 
Uveřejněno: 7. 9. 2011
 
Aktualizováno: 7. 9. 2011