Zpět

REGIOSTARS 2024

Realizovali jste zajímavý projekt OPZ / OPZ+ a chcete ho představit ostatním v Evropě? Zapojte se do soutěže REGIOSTARS 2024.

Letos je možné soutěžit v těchto 5 kategoriích:

  1. Konkurenceschopná a chytrá (Smart) Evropa

Kategorie 1 se zaměřuje na projekty, které příspívají ke konkurenceschopnému trhu v Evropě pomocí inovativní a inteligentní hospodářské transformace.

  1. Zelená Evropa

Kategorie 2 se zaměřuje na projekty podporující čistou a spravedlivou energetickou transformaci, oběhové hospodářství, zmírňování změny klimatu nebo udržitelnou městskou mobilitu.

  1. Propojená Evropa

Kategorie 3 se zaměřuje na projekty s cílem zlepšit mobilitu a propojenost Evropy.

  1. Sociální a inkluzivní Evropa

Kategorie 4 se zaměřuje na projekty zaměřené na sociálnější a inkluzivnější Evropu díky implementaci Evropského pilíře sociálních práv.

  1. Evropa blíže občanům

Kategorie 5 se zaměřuje na projekty na  podporu udržitelného a integrovaného rozvoje všech typů území a místních iniciativ.

Přihláška se podává prostřednictvím online formuláře, který je dostupný na https://regiostarsawards.eu. Za každý operační program lze nominovat maximálně 5 projektů, proto pokud byste chtěli soutěžit, napište nám prosím na email esf@mpsv.cz do 15. 5. 2024. 

Pravidla naleznete na stránce soutěže. Přijímají se přihlášky pouze dokončených projektů. Přílohou přihlášky musí být schválení (endorsement letter) od řídicího orgánu.

Formulář soutěže je možné vyplnit v anglickém, ale i českém jazyce. 


 
Uveřejněno: 5. 3. 2024
 
Aktualizováno: 11. 3. 2024
 
 
Určeno pro: Příjemce