Žadatelé

Máte nápad na projekt, který pomůže zlepšit podmínky na pracovním trhu? Chcete získat finanční podporu z Operačního programu Zaměstnanost?

Žadatelé

Příjemci

Dostali jste z Operačního programu Zaměstnanost na svůj projekt finanční podporu? Hledáte, co všechno je důležité při jeho realizaci?

Příjemci

Komu pomáháme

Naše příběhy vás seznámí s tím, komu na trhu práce pomáháme a jak. Nahlédněte do života projektů a jejich účastníků a můžete se jimi sami inspirovat.

Komu pomáháme

Mapa akcí a projektů

Podívejte se, kde všude naše peníze pomáhají. V přehledné interaktivní mapě snadno najdete námi podporované akce a projekty na celém území České republiky.

Mapa akcí a projektů
Náhled mapy akcí a projektů

Ztotožňování osob - nedostupnost služby

Informujeme zástupce příjemce, že od 4. 5. 2018 je nedostupná služba ztotožňování podpořených osob do Registru obyvatel (ROB).

Pracovní nabídka na řídicím orgánu OPZ - oblast CLLD

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 4. 5. 2018 bylo vyhlášeno výběrové řízení č. 35/2018 na obsazení pracovní pozice v odboru realizace programů ESF – sociální začleňování (87), oddělení projektů...

Pracovní nabídky na řídicím orgánu OPZ - oblast kontrol, rovných příležitostí a veřejné správy

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 4. 5. 2018 bylo vyhlášeno výběrové řízení č. 37/2018 na obsazení 5 pracovních pozic v odboru kontrol evropských programů (85), oddělení nesrovnalostí a...

Pracovní nabídky na řídicím orgánu OPZ

Dovolujeme si Vás upozornit na výběrová řízení č. 33/2018 na obsazení pracovní pozice v odboru realizace programů ESF – veřejná správa, sociální inovace a rovné příležitosti (83), oddělení projektů...

Obvyklé ceny a mzdy/platy platné od 1. 5. 2018

Upozorňujeme, že od 1. 5. 2018 platí aktualizované obvyklé ceny a mzdy/platy pro OPZ.