Zpět

Konzultační dny v krajských městech

Termíny konzultačních dnů Operačního programu Zaměstnanost (OPZ) v krajských městech se již blíží, z důvodu omezené kapacity doporučujeme včasnou registraci. Konzultační dny, které realizuje odbor podpory projektů řídicího orgánu OPZ, proběhnou v krajských městech Plzeňského, Jihočeského, Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje.

Konzultace jsou určeny oprávněným žadatelům, zájemcům o dotaci z OPZ. Naším cílem je bezplatně poskytnout zájemcům informace o plánovaných/vyhlášených výzvách, případně individuálně konzultovat projektové záměry či nápady v jejich lokalitě, a to v rámci osobního jednání, bez nutnosti kvůli informacím cestovat. Naši projektoví manažeři vyjdou zájemcům o konzultace maximálně vstříc, konkrétní téma a struktura konzultace budou přizpůsobeny jednotlivým konzultujícím na základě vyplněného formuláře aktuálních potřeb. Formulář naleznete u jednotlivých konzultačních dnů. Bez uvedení očekávaného tématu konzultace nebude možné konzultaci uskutečnit.

Formulář aktuálních potřeb i přihlašovací on-line formulář jsou dostupné na stránkách jednotlivých konzultačních dnů (případně přes sekci Akce):

Kontakty:

  • Mgr. Kateřina Pittnerová, katerina.pittnerova@mpsv.cz, tel. +420 778 487 696 (konzultační dny v Plzni a Českých Budějovicích)
  • Ing. Lukáš Krátký, lukas.kratky@mpsv.cz, +420 778 543 804 (konzultační dny v Liberci, Hradci Králové a Pardubicích)

 
Uveřejněno: 19. 9. 2017
 
Aktualizováno: 20. 10. 2017
 
 
Určeno pro: Veřejnost, Žadatel