Všechny operační programy ESF řízené MPSV, v jejichž rámci je (bylo) možné žádat o finanční podporu. K aktuálnímu OP Zaměstnanost zde naleznete potřebné informace o zaměření operačního programu, výzvy k předkládání projektů, odkazy na metodické příručky, související aktuality a akce.  
Zpět

Nabídka osobních konzultací k sociálním inovacím (výzva č. 024)

<p> Od&nbsp;prosince 2015 až do konce října&nbsp;2016 nabízíme osobní konzultace k inovačním záměrům pro zájemce o realizaci projektu ve výzvě č. 024 OPZ.&nbsp; </p>

Osobní konzultace budou probíhat každý čtvrtek od 9:00 do 12:00, začátek vždy v celou hodinu, v místnosti č. 4 v budově Kartouzská 4, Praha 5 od 3. prosince do 28. října.

Pro uskutečnění konzultace je nutné se předem registrovat na e-mailové adrese: stepan.rezek@mpsv.cz. V předmětu nebo textu e-mailu prosím uveďte preferované datum a hodinu konzultace, název organizace (žadatele) a jména osob, které se konzultace zúčastní, telefonický kontakt a případně konkrétní dotazy. Přílohou registračního e-mailu bude krátký popis inovačního řešení. Registrace je možná nejpozději do úterý daného týdne, kdy se bude konzultace konat, jinak bude konzultace automaticky zrušena. Na konzultaci inovačního řešení bude vyhrazeno 60 min. Konzultace neslouží jako návod k vyplnění inovačního záměru projektu.

Související:

Výzva č. 024

Moje inovační řešení


 
Uveřejněno: 26. 11. 2015
 
Aktualizováno: 26. 11. 2015