Zpět

On-line seminář "Jak na pracovní pohovor?"

On-line seminář "Jak na pracovní pohovor?"

Najít práci je v čím dál větší konkurenci stále těžší. Uchazeč musí být stoprocentně připraven. Mnohé však zradí osobní kontakt se zaměstnavatelem u pracovního pohovoru. Jak ho co nejlépe zvládnout poradí nový on-line seminář „Jak na pracovní pohovor“ na stránkách www.vetsisance.cz. Spuštěn bude 26. září 2013 v 17 hodin, kdy mohou diváci zároveň klást dotazy přednášející personalistce pomocí online chatu.

Ve čtvrthodinovém videu s personální poradkyní Mgr. Radkou Štefíkovou se divák dozví to nejdůležitější o pracovním pohovoru: jakou formu může pracovní pohovor mít, jak se na konkrétní typ pohovoru co nejlépe připravit, jaké otázky může personalista uchazeči položit a čeho se u pracovního pohovoru máme vyvarovat. Personalistka bude navíc odpovídat na online dotazy od 17 do 19 hodin.

Další rady a tipy, jak najít zaměstnání, najdou zájemci v sekci Rady a tipy na stránkách vetsisance.cz. Sekce je rozdělena podle jednotlivých ohrožených skupin na trhu práce na rodiče na mateřské/rodičovské dovolené, 50 +, absolventy, zdravotně postižené, dlouhodobě nezaměstnané či imigranty a azylanty. Dotazy ohledně problémů s hledáním práce mohou návštěvníci webu pokládat nepřetržitě také v sekci Zeptejte se odborníka.

Personální poradkyně Radka Štefíková pracuje v Miniškole návratu na trh práce společnosti Aperio, kde pomáhá zejména rodičům po mateřské a rodičovské dovolené. Má dlouhodobé zkušenosti z oblasti náboru zaměstnanců v jedné z předních bank. V současné době se zaměřuje na individuální kariérní poradenství v neziskovém sektoru i rozvoj lidských zdrojů ve firmách.

Trvání akce: 26. 9. 2013  19:00  — 26. 9. 2013  21:00 
 
Vytvořeno: 24. 9. 2013
 
Aktualizováno: 24. 9. 2013