Žadatelé

Máte nápad na projekt, který pomůže zlepšit podmínky na pracovním trhu? Chcete získat finanční podporu z Operačního programu Zaměstnanost?

Žadatelé

Příjemci

Dostali jste z Operačního programu Zaměstnanost na svůj projekt finanční podporu? Hledáte, co všechno je důležité při jeho realizaci?

Příjemci

Komu pomáháme

Naše příběhy vás seznámí s tím, komu na trhu práce pomáháme a jak. Nahlédněte do života projektů a jejich účastníků a můžete se jimi sami inspirovat.

Komu pomáháme

Mapa akcí a projektů

Podívejte se, kde všude naše peníze pomáhají. V přehledné interaktivní mapě snadno najdete námi podporované akce a projekty na celém území České republiky.

Mapa akcí a projektů
Náhled mapy akcí a projektů

Pracovní nabídka na řídicím orgánu OPZ

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 21. 9. 2018 bylo vyhlášeno výběrové řízení č. 70/2018 na obsazení pracovní pozice v odboru kontrol evropských programů (85), oddělení kontrol projektů a rizik...

Nové výzyv MAS vyhlášené 17. 9. 2018

Upozorňujeme na velký počet nových výzev vyhlášených místními akčnímu skupinami k 17. 9. 2018. Výzvy jsou zaměřeny na oblasti napříč OPZ (zaměstnanost, sociální služby, prorodinná opatření,...

Pracovní nabídky na řídicím orgánu OPZ

Dovolujeme si Vás upozornit na aktuální pracovní nabídky na řídicím orgánu OPZ.

Pracovní nabídka na řídicím orgánu OPZ

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 7. 9. 2018 bylo vyhlášeno výběrové řízení na obsazení služebního místa SM 813007 v odboru řízení programů ESF (81), oddělení finančního řízení (813).

Pracovní nabídka na řídicím orgánu OPZ

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 5. 9. 2018 bylo vyhlášeno výběrové řízení na obsazení služebního místa SM 823008 v odboru realizace programů ESF – zaměstnanost a adaptabilita (82) oddělení...