Žadatelé

Máte nápad na projekt, který pomůže zlepšit podmínky na pracovním trhu? Chcete získat finanční podporu z Operačního programu Zaměstnanost?

Žadatelé

Příjemci

Dostali jste z Operačního programu Zaměstnanost na svůj projekt finanční podporu? Hledáte, co všechno je důležité při jeho realizaci?

Příjemci

Komu pomáháme

Naše příběhy vás seznámí s tím, komu na trhu práce pomáháme a jak. Nahlédněte do života projektů a jejich účastníků a můžete se jimi sami inspirovat.

Komu pomáháme

Mapa akcí a projektů

Podívejte se, kde všude naše peníze pomáhají. V přehledné interaktivní mapě snadno najdete námi podporované akce a projekty na celém území České republiky.

Mapa akcí a projektů
Náhled mapy akcí a projektů

Pracovní nabídka na ŘO OPZ - oblast zaměstnanosti

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 19. 6. 2018 bylo vyhlášeno výběrové řízení č. 51/2018 na obsazení pracovní pozice projektové/ho manažera/ky v odboru realizace programů ESF – zaměstnanost a...

Pracovní nabídka na ŘO OPZ - oblast kontrol

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 18. 6. 2018 bylo vyhlášeno výběrové řízení na obsazení služebního místa SM 853029 v odboru kontrol evropských programů (85), oddělení kontrol projektů a rizik...

Pracovní nabídky na řídicím orgánu OPZ

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 15. 6. 2018 byla vyhlášena 3 výběrová řízení.

Pracovní nabídka na řídicím orgánu OPZ

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 12. 6. 2018 bylo vyhlášeno výběrové řízení č. 45/2018 na obsazení 2 pracovních pozic metodika/metodičky řízení operačního programu (OPZ) v odboru řízení programů...

Aktualizace dílčích alokací u výzvy č. 019

Upozorňujeme, že u výzvy č. 019 OPZ pro projekty podporující implementaci Strategického rámce rozvoje veřejné správy ČR pro období 2014 - 2020 došlo k úpravě dílčích alokací.