Žadatelé

Máte nápad na projekt, který pomůže zlepšit podmínky na pracovním trhu? Chcete získat finanční podporu z Operačního programu Zaměstnanost?

Žadatelé

Příjemci

Dostali jste z Operačního programu Zaměstnanost na svůj projekt finanční podporu? Hledáte, co všechno je důležité při jeho realizaci?

Příjemci

Komu pomáháme

Naše příběhy vás seznámí s tím, komu na trhu práce pomáháme a jak. Nahlédněte do života projektů a jejich účastníků a můžete se jimi sami inspirovat.

Komu pomáháme

Mapa akcí a projektů

Podívejte se, kde všude naše peníze pomáhají. V přehledné interaktivní mapě snadno najdete námi podporované akce a projekty na celém území České republiky.

Mapa akcí a projektů
Náhled mapy akcí a projektů

Vyhlášení výzev na zvýšení kvality sociálních služeb

Upozorňujeme, že 26. 4. 2019 byly vyhlášeny 3 nové výzvy OPZ.

Pracovní nabídka na řídicím orgánu OPZ - metodika

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 17. 4. 2019 bylo vyhlášeno výběrové řízení na obsazení služebního místa SM 811008 v odboru řízení programů ESF (81), oddělení metodiky a koordinace (811).

Pracovní nabídky na řídicím orgánu OPZ - profesní vzdělávání, CLLD a veřejná správa

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 17. 4. 2019 byla vyhlášena výběrová řízení na obsazení 7 pracovních pozic a 1 služebního místa v sekci evropských fondů a mezinárodní spolupráce MPSV.

Obnovení funkčnosti IS ESF 2014+

Komunikace IS ESF 2014+ do Základních registrů (ISZR) byla obnovena. Systém je plně funkční, včetně ztotožňování podpořených osob do Registru obyvatel (ROB).

Technická závada IS ESF 2014+

Informujeme zástupce příjemce, že v termínu od soboty 6. 4. 2019 od přibližně 13. hodiny je nedostupná komunikace IS ESF 2014+ do Základních registrů (ISZR), jehož součástí jsou služby ztotožňování...