Zpět

Podnikové vzdělávání zaměstnanců společnosti Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.

Registrační číslo: CZ.1.04/1.1.02/94.00676

V rámci projektu bude realizováno 5 klíčových aktivit:


- projektový management – cílem je řídit a koordinovat všechny projektové aktivity tak, aby byly splněny všechny stanovené cíle, proškoleny všechny plánované kurzy a vytvořen plán rovnosti žen a mužů v podniku.


 


- další profesní vzdělávání zaměstnanců – odborné vzdělávání – cílem je proškolení 11 vzdělávacích kurzů určených pro manažery, mistry, THP a výrobní pracovníky. Vzdělávání bude zaměřeno na zvýšení znalostí a dovedností v oblasti personalistiky, práva, obchodu a ovládání speciálních strojů využívaných ve společnosti Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.


 


- další profesní vzdělávání zaměstnanců – měkké dovednosti – cílem je proškolení 10 vzdělávacích kurzů určených pro manažery, mistry, THP, obchodníky a pracovníky logistiky. Vzdělávání bude zaměřeno na zvýšení znalostí a dovedností v oblasti hodnocení zaměstnanců, logistiky, obchodních a manažerských dovedností.


 


- další profesní vzdělávání zaměstnanců – interní vzdělávání – cílem je proškolení odborných kurzů prostřednictvím interních lektorů společnosti Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o. Vzdělávání bude zaměřeno na výuku anglického a německého jazyka a také na výuku specifických dovedností, které zapojení zaměstnanci využívají v rámci každodenní praxi.


 


- rovné příležitosti žen a mužů – cílem je vytvoření plánu rovných příležitostí ve společnosti Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o., který bude aplikován v praxi.


 


 

Kdy, kde, pro koho

 • Termín realizace: 1. 7. 2013 - 30. 6. 2015
 • Cílová skupina: Cílovou skupinou projektu je cca 86 zaměstnanců společnosti z oblasti středního managementu a výkonných pracovníků firmy. Cílovou skupinu lze dále rozdělit podle její firemní hierarchie následovně: a) Management, mistři a THP (cca 37 zaměstnanců); b) Výkonní zaměstnanci (49 zaměstnanců z dělnických, výrobních, konstrukčních a jiných profesí.; Dle věku je cílová skupina rozdělena na osoby ve věku nad 50 let (1 zaměstnanec) a osoby do 25 let (cca 12 zaměstnanců).; Cílová skupina je z Olomouckého kraje.

Příjemce

 • Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.
 • IČ: 26244802
 • Sídlo:
  • Městská část: Olšany u Prostějova
  • Město: Olšany u Prostějova
  • Kraj: Olomoucký kraj
  • PSČ: 79814
 • http://www.muerdter.cz/

Financování (v Kč)

Operační program Zaměstnanost


Více informací o projektu


 
16. 10. 2018