Zpět

Podpora systému rozvoje interních lektorů BILLA, spol. s r. o.

Registrační číslo: CZ.1.04/1.1.02/94.00349

Společnost BILLA, spol. s r. o., se zabývá prodejem potravinářského i nepotravinářského zboží ve více jak 200 prodejnách po celé ČR.


Společnost BILLA, spol. s r. o. má dlouholetou tradici a klade velký důraz na vzdělávání zaměstnanců a dodržování způsobu výběru zaměstnanců podle principu rovných příležitostí. Počtem zaměstnanců i obratem se řadíme mezi velké firmy, v oboru ve kterém působíme je větší fluktuace zaměstnanců.


Tato fakta vedou k tomu, že musíme mít dobře propracovaný systém vzdělávání pracovníků.


Projekt reaguje na potřeby zaměstnanců prohloubit své odborné znalosti. Rozhodli jsme se postavit rozsáhlý tým interních lektorů rozdělený do 3 úrovní. Každá úroveň má svou roli a jsou vzájemně provázány. Pomocí interních lektorů budeme do budoucna školit všechna témata, která jsou vhodná pro náš způsob výuky – jako odborná část adaptačního školení, školení nových postupů, zbožíznalství atd..


Potřeby v oblasti vzdělávání zaměstnanců byly zjišťovány formou rozhovorů, zpětnovazebních dotazníků a v rámci zpracování zhodnocení systému vzdělávání ve společnosti.


BILLA, spol. s r. o. provádí 1x ročně hodnocení zaměstnanců, jehož jedním z výstupů jsou i podklady pro vzdělávací plán. Pro adaptaci nových zaměstnanců máme vytvořeny Tréninkové standardy. Pro vybrané pozice realizujme školící program v délce 6-12 měsíců.


V projektu budou vyškoleni interní lektoři a zároveň dojde k jejich zapojení a provázání na stávající vzdělávací systém v naší společnosti. Projekt Podpora systému rozvoje interních lektorů BILLA, spol. s r. o. také podporuje skupinu pracovníků do 25 let a to formou Talent managementu.


 

Kdy, kde, pro koho

  • Termín realizace: 1. 5. 2013 - 30. 4. 2015
  • Cílová skupina: Zaměstnanci společnosti

Příjemce

  • Billa, spol. s r. o.
  • IČ: 00685976
  • Sídlo:
    • Ulice: Modletice 67
    • Město: Říčany u Prahy 25101
  • http://www.billa.cz

Financování (v Kč)

Operační program Zaměstnanost


Více informací o projektu


 
16. 10. 2018