Všechny operační programy ESF řízené MPSV, v jejichž rámci je (bylo) možné žádat o finanční podporu. K aktuálnímu OP Zaměstnanost zde naleznete potřebné informace o zaměření operačního programu, výzvy k předkládání projektů, odkazy na metodické příručky, související aktuality a akce.  
Zpět

Školení v IT zachrání vám bity

Registrační číslo: CZ.1.04/1.1.02/94.00918

Naše společnost AutoEver Systems Europe, organizační složka (AESE-CZ) se zabývá poskytováním služeb v oblasti informačních technologií a podporou uživatelů společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech. Jedná se převážně o služby jako je podpora uživatelů, helpdesk, správa systémů a databází, správa, konfigurace a zálohování sítě, administrace a konfigurace serverů, monitoring, implementace bezpečnostních systémů, atd. Projekt je důležitý nejen pro zvýšení kvalifikace IT odborníků, ale i pro udržení konkurenceschopnosti společnosti na IT trhu. Vzhledem k tomu, že je IT oblast dynamicky se rozvíjející odvětví, musí IT odborníci neustále udržovat krok s vývojem nových systémů a technologií. Největším zákazníkem firmy je firma Hyundai, která disponuje špičkovými technologiemi, které nelze spolehlivě spravovat bez kvalifikovaného personálu a především proto, je potřeba neustále doplňovat znalosti všech odborníků v IT týmu. Je důležité, aby se odborníci naučili spravovat, programovat a vylepšovat nové systémy a aplikace. Projekt podpoří nové možnosti firmy. Projekt poskytuje jedinečnou možnost začít vzdělávat naše zaměstnance a dostat je na potřebnou úroveň znalostí. Budeme schopni své služby nabídnout zákazníkům s velmi specifickými požadavky a zároveň nabídnout přidanou hodnotu ve formě expertízy.

Kdy, kde, pro koho

 • Termín realizace: 1. 7. 2013 - 30. 6. 2015
 • Cílová skupina: Cílovou skupinou jsou zaměstnanci firmy AutoEver Systems specializující se na vývoj softwarů a technickou podporu v IT oblasti. Jde celkem o 33 členů celého IT oddělení. ; Mezi cílovou skupinou jsou zařazeni muži i ženy. ; Do projektu budou zapojeni také mladí zaměstnanci, tedy zaměstnanci ve věku od 22 do 25 let.

Příjemce

 • AutoEver Systems Europe GmbH, organizační složka
 • IČ: 27922693
 • Sídlo:
  • Městská část: Nižní Lhoty
  • Město: Nižní Lhoty
  • Kraj: Moravskoslezský kraj
 • http://www.hyundai-autoever.com/

Financování (v Kč)

Operační program Zaměstnanost


Více informací o projektu


 
16. 10. 2018