Všechny operační programy ESF řízené MPSV, v jejichž rámci je (bylo) možné žádat o finanční podporu. K aktuálnímu OP Zaměstnanost zde naleznete potřebné informace o zaměření operačního programu, výzvy k předkládání projektů, odkazy na metodické příručky, související aktuality a akce.  
Zpět

Zvyšováním odbornosti k profesionalitě v autoservisu

Registrační číslo: CZ.1.04/1.1.02/94.00438

Spol. ContiTrade Services s.r.o. v posledních pěti letech procházela velkými změnami. Její cílem je rozšířit své služby pneuservisu na autoservisní služby, kde z hlediska pracovní náplně dochází k dalším nárokům na odborné znalosti zaměstnanců. Cílem projektu je podpořit odborné vzdělávání zaměstnanců prodejen a servisů sítě BestDrive (dříve Barum), a to zjm. v autoservisních službách a vytvořit trvale udržitelný systém e-learningového vzdělávání pro všechny zaměstnance. Potřebnost projektu vychází z analýzy vzdělávacích potřeb, z provedených hodnotících rozhovorů se zaměstnanci, z mysteryshoppingu a z potřeb managementu.


 


Do projektu jsou zapojeni zaměstnanci 62 prodejen: 62 vedoucích prodejen, 64 prodavačů, 33 obchodních zástupců, 205 servisních mechaniků, 21 přejímacích techniků, 8 interních koučů. 


V rámci projektu bude proškoleno 8 interních koučů pro práci interních lektorů,  vedoucí prodejen, obchodní zástupci a prodavači  budou proškolení v odborném vzdělávání autoservisních služeb a prodejních dovednostech. Servisní mechanici a přejímací technici budou proškoleni ve specializovaných autoservisních službách ( geometrie, brzdové systémy, klimatizace, aj.). V rámci projektu bude zcela nově vytvořen systém E-learningového vzdělávání, které bude sloužit jako podpora znalostí získaných z prezenčních vzdělávání.


 


Na začátku a na konci projektu bude proveden mysteryshopping, kterým budeme sledovat účinnost vzdělávání a využitelnost v praxi získaných znalostí a dovedností.


 

Kdy, kde, pro koho

 • Termín realizace: 1. 6. 2013 - 31. 5. 2015
 • Cílová skupina: Do projektu jsou zapojeni zaměstnanci 62 prodejen: 62 vedoucích prodejen, 64 prodavačů, 33 obchodních zástupců, 205 servisních mechaniků, 21 přejímacích techniků, 8 interních koučů. ; V rámci projektu bude proškoleno 8 interních koučů pro práci interních lektorů, vedoucí prodejen, obchodní zástupci a prodavači budou proškolení v odborném vzdělávání autoservisních služeb a prodejních dovednostech. Servisní mechanici a přejímací technici budou proškoleni ve specializovaných autoservisních službách ( geometrie, brzdové systémy, klimatizace, aj.). V rámci projektu bude zcela nově vytvořen systém E-learningového vzdělávání, které bude sloužit jako podpora znalostí získaných z prezenčních vzdělávání.

Příjemce

 • ContiTrade Services s.r.o.
 • IČ: 41193598
 • Sídlo:
  • Ulice: Objízdná
  • Číslo popisné: 1628
  • Městská část: Otrokovice
  • Město: Otrokovice
  • Kraj: Zlínský kraj
  • PSČ: 76502

Financování (v Kč)

Operační program Zaměstnanost


Více informací o projektu


 
16. 10. 2018